Pozvánka na projektový den pro studenty a učitele středních škol

Jahodovka - Vyšší odborná škola sociálně právní zve studenty a učitele středních škol a gymnázií na projektový den, který se bude konat 13. listopadu od 13,00h a 14. listopadu od 9,00h a od 13,00h v areálu naší školy.


Přijďte strávit zábavné a vzdělávací dopoledne a odpoledne do areálu naší školy. Připravili jsme pro Vás interaktivní program na téma sociální práce a sociální pedagogika v českých zemích. Aktivity si pro Vás připravili studenti 2. a 3. ročníků denního studia naší školy. Součástí programu je také prezentace možností studia na naší škole.


Rezervujte si čas pro Vaše studenty na telefonním čísle 226 523 003, 770 186 181 nebo emailu

jana.knapova@vossp.cz. Zde také získáte podrobné informace o plánované akci. Předchozí rezervace nutná.Pozvánka na projektový den


Na jaká témata se můžete těšit

projektový den foto 2.jpg

Sdílet