Dobrovolník pro pomoc nevidomým

Místo výkonu:

Praha

Typ pracovního poměru:

Dobrovolnická činnost

Typ smlouvy:

Potvrzení o dobrovolnictví

Kontakt:

Tel: 233 379 196, 775 209 055, 604 841 926

www.okamzik.cz

dc@okamzik.cz

Dobrovolník pro pomoc nevidomým


Pomáhejte s námi tam, kam oko nedohlédne!

Chtěli byste podpořit dobrou věc a vidět výsledek své aktivity? Staňte se dobrovolníkem a pomáhejte přímo lidem, kteří Vaši pomoc uvítají.

Dobrovolnické centrum Okamžiku hledá další dobrovolníky do akreditovaného programu, ve kterém dobrovolníci doprovázejí nevidomé lidi k lékaři, na úřady či na nákupy nebo dlouhodobě poskytují nevidomým vizuální pomoc doma, při sportu, kulturních aktivitách, předčítání atd.

Pro spolupráci s nevidomými Vás vybavíme důležitými informacemi a dovednostmi při školení dobrovolníků a dále Vám průběžně poskytneme podporu.

Našimi požadavky je věk nad 18 let a ochota setkávat se s nevidomým klientem dle vašich časových možností cca 1-3x měsíčně.

DC_foto.JPG

Pro vstup do dobrovolnického programu je třeba absolvovat tři části výcviku. Školení dobrovolníků předchází osobní schůzka. Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás, abychom se dohodli na termínu úvodní schůzky.

Termíny výcviku dobrovolníků a další informace najdete na https://www.okamzik.cz/co-delame/dobrovolnicke-centrum/jak-se-stat-dobrovolnikem/

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Kontakty

Tel: 233 379 196, 775 209 055, 604 841 926

Web: www.okamzik.cz


Okamžik, z. ú. je nestátní neziskovou organizací, která byla založena v roce 2000. Jejím posláním je podporovat plnohodnotný a samostatný život lidí se zrakovým postižením a propojovat ho se světem lidí bez postižení prostřednictvím sociálních služeb, dobrovolnických, kulturních a osvětových aktivit.