Linka seniorů Elpida hledá do svého týmu nové kolegy/kolegyně

Místo výkonu:

Praha

Typ pracovního poměru:

Práce na částečný úvazek

Kontakt:

katerina.bohata@elpida.cz

Linka seniorů obecně prospěšné společnosti Elpida hledá do svého týmu nové kolegy/kolegyně.

Náplň práce:

- poskytování služby telefonické krizové pomoci seniorům a pečujícím

Bližší informace o službě naleznete na: http://elpida.cz/linka-senioru

Kvalifikační předpoklady:

- dle Zákona č. 108/2006 Sb.

- podmínkou je absolvovaný či téměř dokončený kurz telefonické krizové intervence (případně Komplexní KI) akreditovaný MPSV

- práce je vhodná i pro studenty ve vyšších ročnících VŠ studia (pokud mají kurz TKI)

- práce vhodná pro rodiče na rodičovské dovolené

- výhodou je absolvovaný nebo započatý psychoterapeutický výcvik, zkušenosti s problematikou seniorů a péčí o seniory

Nabízíme:

- nástup dle dohody

- zaškolení a podporu v začátcích práce

- práci na částečný úvazek

- flexibilní výběr pracovních služeb /provozní doba každý den od 8-20/

- podporu ve formě intervizí, supervizí a dalšího vzdělávání

- smysluplnou práci v soudržném týmu, ideálně na dlouhodobou spolupráci

- velký potenciál rozvíjet své dovednosti v oboru krizové intervence, profesní růst

- možnost získání kvalifikace pro poskytování chatového poradenství

V případě zájmu o spolupráci zasílejte v odpovědi následující podklady:

- motivační dopis

- strukturovaný životopis

a to k rukám vedoucí Linky seniorů

na adresu: katerina.bohata@elpida.cz