Pracovní asistent v kavárně V. kolona

Místo výkonu:

Praha, areál Psychiatrické nemocnice v Bohnicích

Typ pracovního poměru:

Práce na částečný úvazek

Typ smlouvy:

0,5 pracovní úvazek

Kontakt:

Petra Boháčová

tel.: 775 913 059

www.klubvkolona.cz

Nezisková organizace Green Doors z.ú. hledá do týmu kavárny V. kolona (www.klubvkolona.cz) v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice pracovního asistenta/ku na půl úvazek.

Co nabízíme?

- denně dobrou kávu!

- pracovní prostředí, které vám budou všichni závidět: kavárna se nachází v bývalé zimní zahradě a prosvětlují ji veliká okna s výhledem na park

- komorní šestičlenný tým, který se nebude zajímat jen o vaše pracovní nasazení, ale i o to, jak se v něm máte

- profesionální zázemí již čtvrt století fungující organizace Green Doors, která má bohaté zkušenosti se službami sociální a pracovní rehabilitace a která kromě V. kolony provozuje také Café Na Půl cesty a restauraci Mlsná kavka

- smysluplnou práci na 0.5 úvazku (DPČ), 155 Kč/hod.

Náplň práce

Čeká vás cca 7 směn za měsíc, směna začíná v 11:30 a končí ve 20:30. Za směnu a rehabilitační proces v jejím průběhu jste zodpovědní. Co to znamená?

- zaučujete klienty na nových pracovních pozicích

- podporujete je v náročných pracovních situacích

- hodnotíte jejich výkon, dáváte zpětnou vazbu

- zapisujete průběh směny do dokumentace

- zastupujete klienty na směně v případě výpadku

- přebíráte zboží, pomáháte s obsluhou, přípravou jídel, úklidem

Kromě směn se jednou za týden účastníte týmové porady, jednou za čas také porady metodické či provozní. Nechybí pravidelná supervize a intervize…

Požadujeme

- vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách

(min. započaté studium v oboru/kurz Pracovník v sociálních službách)

- zájem o práci v kavárně

- komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu

- trpělivost, otevřenost, důslednost

- trestní bezúhonnost

- zkušenost s prací s lidmi s duševním onemocněním výhodou

Zaujala Vás tato příležitost? Budeme se těšit na Váš životopis a motivační dopis, ve kterém nám v pár větách popíšete, proč je pro Vás zrovna tahle práce to pravé. Nástup možný ihned.