Aktuality

Pozvánka na Mezinárodní konferenci ke Světovému dni sociální práce

Dovolujeme si Vás pozvat na Mezinárodní konferenci ke Světovému dni sociální práce, která se bude konat v online prostředí dne 16. a 17. března 2021 vždy od 09 - 13 hodin.

Více

Uzavření školy

Vzhledem k epidemiologické situaci je naše škola do odvolání uzavřena. Distanční výuka pokračuje beze změny. V případě potřeby vstupu do prostor školy, informujte v předstihu vedení školy.

Více

Jahodovka v Open Race – Cesta za snem

Jahodovka měla možnost účastnit se unikátního benefičního projektu Cesta za snem – OpenRace.

Více

Výzva k registraci do databáze možných pomáhajících

Výzva k registraci dobrovolníků z řad studentů, kteří se chtějí podílet na pomoci v případě náhlého nedostatku personálu v sociálních službách.

Více

Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný rok 2021!

Jménem celé Jahodovky Vám přejeme příjemné a klidné prožití vánočních svátků a jen to nejlepší do roku nového. Těšíme se na další společná setkání, a to nejen na půdě Jahodovky.

Více

Ocenění studentů Jahodovky za jejich dobrovolnickou činnost

Ocenění studentů Jahodovky za jejich dobrovolnickou činnost, nejen v Psychiatrické nemocnici Bohnice.

Více

MPSV vydává sérii videí Jak na Covid-19 v sociálních službách

Chceme se s Vámi podělit o další dobrý počin k podpoře sociálních pracovníků a dalších kolegů v sociálních službách.

Více

17. listopad - Mezinárodní den studenstva

17. listopad je jeden z milníků v prosazení svobody, změny pohledu na hodnotu člověka, prosazení občanských práv a významu jedince pro společnost, kde hlavní roli hráli studenti.

Více

Záznam z odborné konference TEĎ A TADY V.

Nestihli jste on-line přenos z odborné konference TEĎ A TADY V.? Sestříhali jsme pro Vás celý přenos konference, a to na 3 díly.

Více

Videozdravice ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové

Videozdravice ministryně práce a sociálních věcí, Jany Maláčové, pro všechny sociální pracovníky ČR.

Více

Fotogalerie z on-line konference "Teď a tady V"

Ve čtvrtek 23. 10. jsme odvysílali velmi úspěšnou on-line konferenci s aktuální sociální tématikou, které se zúčastnilo přes 80 sociálních pracovníků a dalších účastníků, mj. z MPSV, akademiků, pedagogů a odborné veřejnosti.

Více

Ředitelské volno a podzimní prázdniny

Informujeme Vás, že na dny 26. a 27. 10. je vyhlášeno ředitelské volno a na dny 29. a 30. 10. podzimní prázdniny.

Více

Odborná konference "Sociální práce TEĎ a TADY V." bude online

Jinakost se momentálně dotkla i podoby konference. A proto Vás informujeme o změně formátu. Konference bude dne 22.10.2020 realizována v podobě on-line.

Více

Organizace výuky od středy 14. 10. 2020

Omezení provozu naší školy, a to aktuálně s účinností do 1. listopadu 2020.

Více

Jahodovka spustila 4. kolo přijímacího řízení

Naše škola spustila čtvrté kolo přijímacího řízení pro denní i kombinované studium. Své elektronické přihlášky můžete zasílat do 16. 10. 2020.

Více

Emotivní loučení se studenty v Staroměstské radnici

Ve čtvrtek 2. července proběhlo slavnostní ukončení studia letošních absolventů Jahodovky v honosném Brožíkově sálu ve Staroměstské radnici v Praze. Podívejte se na emotivní loučení s Jahodovkou, s úsměvem i se slzami dojetí.

Více

Proč studovat na Jahodovce

Jahodovka - Vyšší odborná škola sociálně právní nabízí široké uplatnění. Proč studovat na Jahodovce? Podívejte se na nové 3 minutové video o naší škole.

Více

Poděkování a podpora studentům a sociálním pracovníkům

Moc rádi Vám, našim studentům, zprostředkováváme toto poděkování ze strany Společnosti sociálních pracovníků České republiky a Asociace vzdělavatelů v sociální práci. Vaší práce si všichni velmi vážíme.

Více

Poděkování našim studentům

Osobní poděkování ředitele školy Ing. Milana Johanise studentům Jahodovky za jejich nasazení a pomoc v sociálním sektoru v souvislosti s COVID-19.

Více

Přání studentů ke Světovému dni sociální práce

Jahodovka se ke Světovému dni sociální práce 17.3.2020 hlásí v podobě přání od našich studentů všem sociálním pracovnicím a sociálním pracovníkům v ČR, kteří jsou nositeli hodnot a principů sociální práce.

Více

Ředitelské volno ve dnech 9. a 10. března

Ve dnech 9. a 10. března je vyhlášeno ředitelské volno. Škola je v těchto dnech zavřená!

Více

Pozvánka na 4. ročník JOB DAY v Jahodovce

Srdečně Vás zveme na další ročník setkání zaměstnavatelů a studentů Jahodovky - VOŠSP, které se koná v pátek 6. března 2020 v aule školy.

Více

Dny otevřených dveří v Jahodovce

Přijďte si prohlédnout naši školu, získat informace potřebné k podání přihlášky ke studiu, seznámit se s učiteli. Připravili jsme pro Vás prezentace vybraných předmětů a besedu s učiteli.

Více

Second Hand Market ve studentském klubu

Studenti 3.F Vás zvou na bazárek oblečení, který se bude konat 4.3. 2020 ve studentském klubu od 9:30 - 12:00. Výtěžek z prodaných kusů půjde na realizaci plesu.

Více

Studenti 2B na návštěvě LDN Rakovník jako Ježíškova vnoučata

V pátek 13. prosince studenti 2B jeli předat dárek pro pacienty léčebny dlouhodobě nemocných v Masarykově nemocnici v Rakovníku.

Více

Jahodovka na veletrhu Schola Pragensis

Ve dnech 26. 11. - 30. 11. 2019 se konal již 24. ročník veletrhu školství a vzdělávání Schola Pragensis.

Více

Jahodovka k odkazu 17. listopadu 1989

Jahodovka – Vyšší odborná škola sociálně právní, je se svou dlouholetou tradicí ve vzdělávání v sociální práci a návazností na prvorepublikové zkušenosti, jedna ze vzdělávacích institucí, která v průběhu 65 let své novodobé existence učila zásadám podporující význam principů a hodnot člověka, dodržování lidských práv a respektu k jeho individualitě.

Více

Pozvánka na projektový den pro studenty a učitele středních škol

Jahodovka - Vyšší odborná škola sociálně právní zve studenty a učitele středních škol a gymnázií na projektový den, který se bude konat 13. listopadu od 13,00h a 14. listopadu od 9,00h a od 13,00h v areálu naší školy.

Více

Jahodovka součástí diskuse – je reálná školská sociální práce

15.5.2019 se zástupci Jahodovky zúčastnili Fóra rodinné politiky, v Brně ke dni Dne rodin, pořádané pod záštitou MPSV, v oblasti školská sociální práce. Tato oblast sociální práce je jedno z budoucích témat profese sociální práce.

Více

Spustili jsme nový web!

Pondělí 19. 8. 2019 Právě jsme spustili nové webové stránky Jahodovky. Zpřehlednila se struktura webu a zmodernizoval design. Doufáme, že se Vám web bude líbit. Zároveň budeme rádi, když nám pošlete Vaše nápady a připomínky k jeho zlepšení.

Více

Fotogalerie z konference Sociální práce tady a teď IV

Konference se konala na půdě Jahodovky 17. 10. a přinesla díky zajímavým příspěvkům i diskuzím řadu důležitých podnětů na velmi aktuální téma Kolik stojí sociální práce v ČR. Prohlédněte si fotogalerii z konference:

Více

Zážitkový den v obrazech

Studenti 3G spolu s Mgr. Hanou Choutkovou připravili pro studenty prvních ročníků dne 9. 10. ve škole zážitkový den. Prohlédněte si fotogalerii ze dne plného zábavných, interaktivních a sportovních aktivit:

Více

Pozvánka na bezplatný dvoudenní kurz pro studenty OCHRANA SPOTŘEBITELE V PRAXI

Jahodovka už tradičně ve spolupráci s obecně prospěšnou společností REMEDIUM pořádá v rámci projektu týkajícího se ochrany spotřebitele a finanční gramotnosti bezplatný dvoudenní kurz pro studenty (soc. práce i soc. pedagogika, denní i kombinované studium): OCHRANA SPOTŘEBITELE V PRAXI.

Více

Zástupci Jahodovky na konferenci v Senátu na téma "Novela zákona o sociálních službách"

16.9.2019 proběhla v Senátu konference na téma "Novela zákona o sociálních službách". K návrhu novely se měli možnost vyjádřit i zástupci Jahodovky.

Více

Studentky třetích ročníků se zapojily do akce Světluška

Potkali jste na začátku týdne Světlušku? I naše studentky třetích ročníků (3A, 3G a 3F) se do této skvělé akce Světluška - Nadační fond Českého rozhlasu zapojily, mohli jste je tak potkat kolem školy i ve škole. Tímto jim i Vám děkujeme...❤️

Více

Jahodovka vyhlásila pro uchazeče 4. kolo přijímacího řízení

Pro uchazeče o studium na Jahodovce bylo 1. 10. vyhlášeno 4. kolo přijímacího řízení. Příjem elektronických přihlášek 1.10. 2019 – 13.10. 2019. Příjem písemných přihlášek, vč. povinných příloh do 14.10.2019 do 15,00 hod. Vyhodnocení 16.10. 2019. Zveřejnění výsledků 18.10. 2019 (16,00 hod.).

Více

Studenti ze 3.A se zúčastní jako dobrovolníci Sportovních her v Domově seniorů

25. 9. 2019 se 8 studentů ze třídy 3.A a PhDr. Markéta Zimová zúčastní jako dobrovolníci Sportovních her v Domově seniorů Zvonková, Praha 10.

Více

Jahodovka vyhlásila pro uchazeče o studium 3. kolo přijímacího řízení

Dne 20. 8. 2019 bylo zahájeno 3. kolo přijímacího řízení pro uchazeče o studium na Jahodovce- Vyšší odborné škole. Příjem elektronických přihlášek bude probíhat do 18. 9. 2019 (15,00 hod).

Více

Pozvánka na odbornou konferenci Sociální práce teď a tady IV

Vážené sociální pracovnice a sociální pracovníci, zveme Vás na každoroční odbornou konferenci SOCIÁLNÍ PRÁCE TEĎ A TADY IV., kterou pořádá JAHODOVKA na své půdě dne 17.10.2019.

Více

Jahodovka jednala se stavovskými spolky v poslanecké sněmovně

Zástupci z naší školy – Jahodovky, se aktivně účastnili nejen přípravy a organizace semináře, ale i se aktivně podílí, dlouhodobě, na podpoře profesního zákona o sociálních pracovnících, a to formou příspěvku „Je špatné chtít kvalitu?“ s odkazem na Memorandum sociálních pracovníků ČR, spolupráci s ASVSP a profesními spolky, a samotnými sociálními pracovníky.

Více

Den pro uchazeče o studium

Nestihli jste náš den otevřených dveří? Přijďte se k nám podívat na „Den pro uchazeče o studium“ 4. června 2019 v 13 hodin. Bližší info v detailu aktuality.

Více

Zpráva z odborné konference „Sociální práce TEĎ a TADY III“

Odborná konference, která se konala 2. 10. 2018 je součástí 3. řady odborných konferencí pořádaných pod názvem Sociální práce TEĎ a TADY. Tématem uvedené konference byla evaluace prezentace výsledků sociální práce.

Více

Nová kariérní sekce na FB

Nově publikujeme nabídky práce na Facebooku. Přidejte se do skupiny a sledujte nové nabídky práce online, nebo vkládejte nové pracovní inzeráty.

Více