sipka

Video

Podívejte se na naše video
sipka

Přijímací řízení

Informace o přijímacím řízení a přihláška ke studiu

Rádi tě uvítáme na dispečinku tísňové péče, kde nám pomůžeš řešit různé krizové situace, do kterých se naši klienti dostávají. Naše tísňová péče je tu proto, aby zajistila svým klientům bezpečí a jistotu při každodenním životě, doma i venku.

Nabízíme práci v příjemném pracovním kolektivu, odpovídající platové ohodnocení, osobní příplatek, čtvrtletní odměny, stravenky, 5 týdnů dovolené, příplatek na MHD, požadujeme vzdělání VOŠ nebo VŠ sociálně právního .zaměření, nástup možný ihned nebo podle dohody.

Kontaktní a sociální práce s uživateli drog a výměna injekčního materiálu, poskytování poradenství, pracovní poměr na 0,5 úvazku, nástup možný ihned

Máte chuť do pestré a nestereotypní práce s lidmi? Baví Vás akce a změna? Jste empatičtí, časově flexibilní a máte dobrou vůli pomáhat druhým? Tak právě Vás možná hledáme do našeho týmu. Typ vztahu: plný úvazek, nástup: ihned.

Máte srdce na dlani, sílu v pažích a dokážete si poradit s nečekanou situací? Pojďte s námi zvyšovat spokojenost a kvalitu života našich klientů z celé prahy! Klienti uvítají vaši pomoc v týdnu, zpravidla od 7.00 – 20.00 hodin a občas o víkendu.

VÝZVA PRO SOCIÁLNÍ PRACOVNÍKY Hledáme nadšené lidi, pro které je jejich práce i posláním. Nové pracovní pozice terénních a komunitních sociálních pracovníků pro oblast ORP Benešov v obcích Týnec nad Sázavou, Sázava, Čerčany a Bystřice. Budete se podílet na pilotním nastavování terénní sociální práce na malých obcích ve venkovském prostředí. Pozice vyžaduje: samostatného člověka s komunikačními schopnostmi, […]

Hledáme posilu, nabízíme smysluplnou práci! Pracoviště rané péče Společnosti pro ranou péči vypisuje výběrové řízení na pozici poradce rané péče (sociální pracovník dle zákona 108/2006 sb.) pro terénní práci v rodinách dětí raného věku s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením a autismem na území Karlovarského kraje. Nástup dohodou. Výběrové řízení bude probíhat v sídle Společnosti […]

Pracoviště rané péče Společnosti pro ranou péči vypisuje výběrové řízení na pozici poradce rané péče (sociální pracovník dle zákona 108/2006 sb.) pro terénní práci v rodinách dětí raného věku s postižením zraku na území hl. m Prahy a Středočeského kraje. Očekáváme: VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na speciální pedagogiku, sociální  práci, (podle zákona č.108/2006 sb.) […]

Nově vznikající příspěvková organizace Mateřská škola Zvole hledá do svého kolektivu zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozice učitel/ka mateřské školy a asistent/ka pedagoga, splňující vzdělání pro pedagogické pracovníky. Nástup možný v druhé polovině srpna roku 2019.

Nově publikujeme nabídky práce na Facebooku. Přidejte se do skupiny a sledujte nové nabídky práce online, nebo vkládejte nové pracovní inzeráty.

Volná pracovní místa v organizaci Fosa o.p.s. Čtěte více…

Vážení studenti, rádi bychom vám představili portál na brigády, www.daywork.cz, který by vás mohl zaujmout. Vznikl za podpory města a studentů ČVUT. Portál vám umožní během studií nasbírat krátkodobé zkušenosti z pracovišť jakou jsou kanceláře, hotely, obchody, restaurace, veletrhy, divadla a jiné eventy.