sipka

Video

Podívejte se na naše video
sipka

Přijímací řízení

Informace o přijímacím řízení a přihláška ke studiu

HLEDÁME do kolektivu Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p.o.: PEČOVATELKU DO DOMU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 5 S ODLEHČOVACÍ SLUŽBOU PRO MOBILNÍ KLIENTY malé zařízení rodinného typu s kapacitou max. 27 klientů příjemný pracovní kolektiv, výborné platové ohodnocení, nástupní plat 21.000 – 27.000 Kč, dobré pracovní zázemí, čtvrtletní odměny stravenky, 5 týdnů dovolené směnný provoz kvalifikační […]

HLEDÁME do kolektivu Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p.o.: PRACOVNICI DO JESLÍ NA HŘEBENKÁCH V PRAZE 5 nabízíme práci v malém kolektivu, péče o děti ve věku od 15 měsíců do 3 let, jednosměnný provoz, odpovídající platové ohodnocení, osobní příplatek, odměny, stravenky, 5 týdnů dovolené, odpovídající vzdělání – sociální nebo pedagogické zaměření nebo kurz pracovníka […]

Předpokládaný termín nástupu od 1. 7. 2019, případně jiný termín dle dohody. Pracovní úvazek 1,0, po dohodě možný i částečný úvazek. Pracovní smlouva na dobu určitou, po dobu mateřské dovolené stávající pracovnice. Lhůta pro podávání přihlášek je do 3. května 2019 včetně.

1,0 úvazek, pozice vhodná i pro absolventa. Místo výkonu Třebíč (úterý, čtvrtek, pátek) a Moravské Budějovice (pondělí, středa) na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Termín předpokládaného nástupu dohodou.

Nově vznikající příspěvková organizace Mateřská škola Zvole hledá do svého kolektivu zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozice učitel/ka mateřské školy a asistent/ka pedagoga, splňující vzdělání pro pedagogické pracovníky. Nástup možný v druhé polovině srpna roku 2019.

Nově publikujeme nabídky práce na Facebooku. Přidejte se do skupiny a sledujte nové nabídky práce online, nebo vkládejte nové pracovní inzeráty.

Termín nástupu možný od 1. 3. 2019
Pracoviště: Praha
Pracovní úvazek: 0,72

Volná pracovní místa v organizaci Fosa o.p.s. Čtěte více…

Vážení studenti, rádi bychom vám představili portál na brigády, www.daywork.cz, který by vás mohl zaujmout. Vznikl za podpory města a studentů ČVUT. Portál vám umožní během studií nasbírat krátkodobé zkušenosti z pracovišť jakou jsou kanceláře, hotely, obchody, restaurace, veletrhy, divadla a jiné eventy.